Sepetim

Güvenli Alışveriş

Gardenyapansiyonbodrum.com, güvenli bir çevrimiçi alışveriş deneyimi yaratmayı taahhüt ediyor. İçiniz rahat olsun diye, endüstrinin en güvenilir hizmet sağlayıcılarını kullanarak gelişmiş güvenlik teknolojileri kullanıyoruz. Paypal ve UPS, FedEx ve USPS dahil olmak üzere endüstrinin en güvenilir kurye hizmetlerine sahip üyelerimiz, müşterilerimizi ve şirketimizin itibarını korumak konusundaki kararlılığımızı göstermektedir.

                         

Norton Güvenli

            

Her gün, Gardenyapansiyonbodrum.com, sitemizde görünen Norton Secure işaretinde belirtildiği gibi, 'Norton Secure' Güvenlik Taraması'nın titiz standartlarını karşıladığından emin olmak için test edilir. Bu koruyucu önlem, finansal bilgilerinizin bilgisayar korsanlarından, reklam yazılımlarından, casus yazılımlardan, istenmeyen postalardan ve diğer kötü amaçlı etkinliklerden korunmasına yardımcı olur. Norton'un çok aşamalı taramaları, dünyanın en büyük çevrimiçi güvenlik şirketi tarafından gerçekleştiriliyor ve 70'den fazla ülkede 250.000'den fazla web sitesine güçlü bir koruma katmanı sağlıyor.

                         

Ödeme Güvenliği

            

KREDİ VEYA DEBIT KARTI İLE ÖDEME
Şu anda dünya çapında birçok yerden Visa, MasterCard ve American Express kredi kartı ödemelerini kabul ediyoruz. Kredi kartı veya bankamatik kartı ile ödeme yapmak, sitede güvenli, kolay ve elverişlidir.
Müşterilerimizin kişisel bilgilerini kayıp, yanlış kullanım ve değiştirmeye karşı korumak için her türlü önlemi alırız. Kişisel bilgilerinizi sitemizde aldığımızda ve aktarırken şifreleme teknolojisini kullanıyoruz. Sağladığınız tüm bilgiler Güvenli Yuva Katmanı (SSL) şifreleme teknolojisi kullanılarak güvenceye alınmıştır. Bilgilerinizin İnternet üzerinden aktarıldığından ve okunmasını engellemek için SSL teknolojisini kullanıyoruz. Ayrıca sitemiz günlük olarak test edilmektedir.

                         

Sigortalı Nakliye

            

Siparişiniz işlendikten ve gönderildikten sonra, takip numaraları hakkında size bir onay e-postası göndereceğiz. Paketinizin hızlı ve güvenli bir şekilde teslim edilmesini sağlamak için UPS, FedEx ve USPS dahil sektörün en güvenilir kurye hizmetlerini kullanıyoruz. Alıcının teslim edilmesine kadar tüm paketlerini tam satın alma bedeli için sigortalıyoruz, bu sayede gönderi sırasında tam bir rahatlık yaşayacaksınız.